left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Współpraca

Przyjazd
Wyjazd
Kod rabatowy

Współpracuj z nami

Właścicieli apartamentów klasy premium, zainteresowanych współpracą z naszą firmą w zakresie zarządzania najmem krótkoterminowym apartamentów, zlokalizowanych na Starym Mieście w Gdańsku lub w centrum Sopotu, prosimy uprzejmie o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

Jesteśmy lokalną firmą działającą na trójmiejskim rynku już od 6 lat.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu:

  • satysfakcjonujący poziom przychodu z Państwa inwestycji,
  • kompleksową opiekę nad Państwa apartamentem: profesjonalna i całodobowa obsługa gości, utrzymanie wysokiego standardu apartamentu w kontekście funkcjonalnym oraz użytkowym, obowiązkowe przeglądowy okresowe lokalu, przejrzysty i sumienny system rozliczeń, bezpośredni i płynny kontakt z operatorem,
  • profesjonalną sesję zdjęciową apartamentu,
  • dodatkowe benefity dla właścicieli prestiżowch apartamentów.

Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług i wsparcia. Wierzymy, że krótkoterminowy wynajem apartamentów może być opłacalną i satysfakcjonującą inwestycją, a my jesteśmy tu, aby pomóc Państwu w jej sukcesie.
Jeśli jesteś zainteresowany,  aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach, skontaktuj się z nami już dziś.

Dbamy o apartamenty

Z troską dbamy o stan naszych apartamentów; utrzymanie czystości na wysokim poziomie, drobne naprawy oraz dodatkowe usługi home stagingu sprawiają, że nasze apartamenty przez długi czas cieszą się wysokim standardem i dobrymi opiniami gości.

Dbamy o potrzeby

Dbamy o potrzeby naszych gości, aby pobyt w Państwa apartamentach był dla nich relaksującym i godnym zapamiętania przeżyciem; sukcesywnie powiększamy naszą bazę zadowolonych klientów.

Działania marketingowe

Prowadzimy zintegrowane działania marketingowe, promujemy nasze apartamenty w social mediach oraz tworzymy efektywne kampanie reklamowe Google Ads, inwestowanie w marketing przyczynia się do wzrostu ilości rezerwacji oraz zysku dla właścicieli.

Współprace

Współpracujemy z firmami oraz korporacjami zagranicznymi, często naszymi klientami są pracownicy wyższego szczebla w różnego rodzaju instytucjach; współpraca z firmami zagranicznymi przyczynia się do zwiększenia obłożenia w apartamentach oraz zysku z inwestycji.

Dostępni całą dobę

Jesteśmy dostępni dla naszych gości codziennie, również w niedziele oraz święta, duża dostępność naszych pracowników przyczynia się do zadowolenia gości z obsługi oraz sprawnego zarządzania rezerwacjami i wynajmem apartamentów.

Utrzymanie apartamentu

Nasi pracownicy techniczni dbają o utrzymanie apartamentu w jak najwyższym standardzie funkcjonalnym oraz użytkowym, zajmujemy się również obowiązkowymi przeglądami technicznymi apartamentów, współpracujemy z zarządcą/wspólnotą obiektu, aby apartament był w pełni zaopiekowany, a nasi właściciele mogli mieć spokojną głowę.
 

Pełne wyposażenie

Oferujemy pełne wyposażenie apartamentu w kilka zmian pościeli oraz ręczników i dywaników łazienkowych.

Przejrzyste i dobre warunki

Naszym właścicielom oferujemy przejrzyste i bardzo dobre warunki współpracy, klarowny system rozliczeń, wgląd do kalendarza rezerwacji online oraz systematyczne wypłaty przyczyniają się do wysokiej satysfakcji z naszych usług.

© 2024 Bluemandarin - apartamenty w trójmiescie - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres

Zadzwoń Rezerwuj online