Wybierz termin pobytu

Przyjazd
Wyjazd

Usługi dodatkowe

Śniadanie na trawie...

 

...albo kolacja na plaży. Wszędzie tam, gdzie wolisz. Przygotujemy dla Ciebie unikalną, specjalnie uszytą na miarę oprawę dla każdej zaplanowanej i wymarzonej przez ciebie sytuacji, uroczystości, wydarzenia. Kucharz z najlepszej knajpy? Nie ma problemu. Piracki statek dla Ciebie i Twoich przyjaciół na triumfalny rejs po zatoce? Jak najbardziej! Ale też kameralne śniadanie dla dwojga lub przewodnik po mieście.
 

Nasza oferta to nie tylko dobry sen w wygodnym apartamencie. W nowym miejscu często nie wiesz, co warto zobaczyć, jakie miejsca zwiedzić, albo gdzie zjeść najlepsze polskie pierogi, o których tyle słyszałeś. Proponujemy Ci opiekuna Twojego pobytu, który  zarezerwuje dla Ciebie kolację w super restauracji i załatwi dodatkową zniżkę.


Pomożemy Ci zorganizować cały pobyt, wieczór albo tylko parę godzin, jak wolisz. Zgodnie z zasadą naszej firmy, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Twój pobyt szyty na miarę. Powiedz jak chcesz odpocząć, a my stworzymy Ci odpowiednie warunki.

 

Jesteśmy jedynym w Trójmieście brokerem profesjonalnych usług medycznych i zdrowego stylu życia. Posiadamy ekskluzywną ofertę usług medycznych w zakresie stomatologii, ortodoncji i zabiegów z dziedziny kosmetologii i chirurgii plastycznej. Współpracujemy z najlepszymi gabinetami i specjalistami w tym zakresie w Trójmieście. Ponadto zorganizujemy dla Ciebie każde dostępne zabiegi w ramach usług medycznych. Ściśle współpracujemy z Kliniką Sielska. Zakres zabiegów oraz ich opis znajduje się na stronie: http://sielskaklinika.pl.

 

Ponadto nasi goście mogą skorzystać z całodobowej opieki lekarskiej w zakresie podstawowej opieki medycznej oraz stomatologii. Pilna konultacja medyczna lub pomoc w nagłych przypadkach? Z nami poczujesz się zaopiekowany.

 

Mamy dla Ciebie pakiety weekendowe i tygodniowe. Wybierz coś dla siebie, albo powiedz nam czego potrzebujesz. Uszyjemy Twój pobyt na miarę.
 

W Trójmieście dzieje się dużo o każdej porze roku. Jednak letnie dni sprzyjają szczególnie wydarzeniom organizowanym w plenerze. Tutaj sprawdzisz informacje o bieżących imprezach organizowanych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Koncerty, spektakle, eventy sportowe - to wszystko co warto zobaczyć i wziąć udział. Polecamy. Bądź na fali!

http://rozrywka.trojmiasto.pl/imprezy/