Wybierz termin pobytu

Przyjazd
Wyjazd

B56 Riverside 48 m2 2 pokoje

Do wynajęcia Luksusowy apartament na ostanim piętrze z tarasem!

 

Apartament na 6 piętrze położony jest na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Brabank Invest Komfort tuż nad samą rzeką Motława. Piękny widok z tarasu jest główym atutem nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 50m2 złożone jest z kuchni, salonu , łazienki , sypialni oraz obszernego tarasu. Standard wykończenia jest na wysokim poziomie co cechuje tę nieruchomość bardzo prestiżową. W budynku jest winda, którą dojedziemy na ostatnie piętro apartamentowca. Osiedle jest strzeżone wraz z wewnętrznym dziedzińcem, w którym można spędzać wolny czas. a także zielone tarasy jako strefa wypoczynku i rekreacji. Wokół osiedla znajdują się liczne restauracje, lokale usługowe oraz Muzeum II wojny Światowej. W pobliżu dojdziemy do gdańskiej starówki oraz Wyspy Spichrzów.

 

Dodatkowo miejsce parkingowe w strzeżonej hali garażowej w cenie wynajmu.


Osiedle Brabank Invest Komfort położone jest w ścisłym centrum Gdańska w jednej z najbardziej prestiżowych okolic nad samą rzeką Motławą.

Apartament możliwy do wynajęcia na krótki jak i długi termin od września 2020. Możliwość również wynajęcia na minimum 1 miesiąc, szczególnie dla klienta biznesowego. 

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości !